Anna Frisk (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Näringslivsbolaget i Sundsvall AB Ledamot 2019-06-26 - 2023-05-30
Politisk sekreterare Politisk sekreterare 100 % av en heltid 2021-02-01 - 2022-10-14