Viktoria Jansson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
073-508 15 28 (mobil)

Postadress:
Hårdvallsgatan 22 853 53 Sundsvall
(bostad)

E-post:
viktoria.jansson@sundsvall.se

Uppdrag (17 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- o utbildningsnämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-30 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Finans- och näringslivsutskottet Ersättare 2018-11-12 - 2022-11-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges gruppledare Kf:s gruppledare 2018-11-01 - 2022-10-31
Kommunfullmäktiges presidiekonferens Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunförbundet Västernorrland (Länsförbund) Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunförbundet Västernorrlands Skolpresidium Representant 2019-01-30 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-30
Krisledningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Plan- och utvecklingsutskottet Ledamot 2019-03-11 - 2022-11-14
Regionala Samverkansrådet i Västernorrland Ersättare 2019-02-25 - 2022-12-31
Service- och förvaltningsutskottet Ersättare 2019-03-11 - 2022-11-14
Stadsbacken AB Ersättare för ägarombud 2019-05-24 - 2023-05-30
Sundsvalls Sjöfolksstiftelse Ledamot 2019-06-24 - 2022-12-31
Transportforum Representant 2020-10-12 - 2022-12-31