Karaman Chalak (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän i Sundsvalls Tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31